Historia Mini Cloud

Mini Cloud to sklep – misja, który powstał z myślą o maluchach i ich rodzicach.

Jeszcze kilka lat temu zakup butów czy akcesoriów dla najmłodszych to był dla nas kosmos! W naszym otoczeniu było bardzo mało dzieci i nie mieliśmy potrzeby żeby zgłębiać temat zdrowego rozwoju maluchów. Wszystko zmieniło się w 2017 roku, kiedy na świat przyszedł Tadzio – nasze największe szczęście. Zaczęło się czytanie, szukanie i porównywanie najlepszych produktów dla maluchów. Ubranka, zabawki, a w niedługim czasie również buty. I wtedy dotarło do nas jak wielka odpowiedzialność ciąży na rodzicach w kwestii doboru odpowiedniego obuwia dla dziecka i jakie konsekwencje może przynieść w przyszłości źle dobrany bucik.
Kiedy podjęliśmy decyzję o powrocie w rodzinne strony, skutkowało to wyprowadzką ze stolicy, a w konsekwencji – utrudniło dostęp do sklepów stacjonarnych z artykułami dla dzieci. I wtedy pojawiła się myśl, że rodziców którzy mają ten problem jest więcej.
Powoli w naszych głowach kiełkowała myśl o sklepie stacjonarnym, w którym rodzice znajdą najlepsze buciki dla swoich pociech. Mieliśmy praktyczną wiedzę, chęci, pozostało tylko wprowadzić plan w życie. I tym sposobem w sierpniu 2022 roku otworzyliśmy pierwszy sklep stacjonarny w naszym mieście. Sklep przyjazny dzieciom i ..dorosłym 😉 Sklep Mini Cloud, to sklep w którym oprócz zespołu, odpowiednim doborem obuwia dla Waszych dzieci zajmuje się również Pani Fizjoterapeutka.
        Buciki od Emel, Bobux, Mido, Attipas, Titot,D.D.Step,KaloszePoprosze, edukacyjne zabawki od Janod, Tender leaf ,Djeco, Egmont Toys itp. czy zdrowe i kolorowe kosmetyki od Mini U i Sylveco to flagowe marki, które przetestowaliśmy osobiście i to był nasz „must have” w sklepie, a ponieważ słuchamy naszych klientów – nasza oferta stopniowo poszerza się o Wasze ulubione produkty.
Zapraszamy do Nas.